Ofimder’de gündem projeler

Of İmam Hatip Lisesi Mezun ve Mensupları Derneği yönetimi Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulunda yaptığı istişare toplantısında yapılan çalışmaları değerlendirerek yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alış verişinde bulunuldu.

Ofimder’de gündem projeler

Of İmam Hatip Lisesi Mezun ve Mensupları Derneği  (Ofimder) Ağustos ayında yapmış olduğu kongre ile Ali Ulusoy başkanlığında yeni yönetimini belirlemişti.

 

Görev dağılımı yapıldıktan sonra üye çalışmalarına hız veren dernek yönetimi, belli aralıklarla toplanarak yapılacak iş ve etkinlikler için istişarelerde bulunuyor.

 

Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulunda yapılan Aralık ayı toplantısında yapılan çalışmalar masaya yatırılarak gelecekte yapılacak çalışmalar hakkında yol haritası belirlendi.

 

Ofimder Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Muhammet Kapıcıoğlu İstanbul’da bulunan mezun ve mensuplarla ilgili yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

 

Dernek Başkan Vekili Mehmet Hakan Terzioğlu da yapılan çalışmalar hakkında yönetim kurulu üyelerine bilgi verdi. Terzioğlu; “28 Aralık’ta Ankara’da yapmayı düşündüğümüz ve Sayın Cumhurbaşkanımızı davet ettiğimiz programımıza Cumhurbaşkanımızın iş yoğunluğu nedeniyle ileriki bir tarihe erteledik. Dernek faaliyetlerimizi yürüteceğimiz, eğitim, sosyal, kültürel çalışmalarında kullanmak üzere Ballıca Belediyesi eski binasının derneğimize tahsisini sağladık. Bu konuda Belediye Başkanımız Salim Salih Sarıalioğlu’na teşekkür ederiz. Binanın en kısa sürede tadilatını yaparak hizmete açacağız inşallah. “Tarihimi Tanıyorum, Ecdadımla Gurur Duyuyorum” adlı projenin onaylanmasını umuyorum. Bu Projeyle İmam Hatip Lisesi öğrencilerimiz Söğüt, Bursa, Çanakkale, Edirne, İstanbul’daki tarihi yerler ziyaret ederek tarih şuuru kazanmaları sağlanacak. İnşallah bu ve bunun gibi çalışmalarımızı ileride artarak devam ettireceğiz”  diyerek düşüncelerini ifade etti.

 

Başkan Ali Ulusoy da katılımcılara teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

 

Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu’ndaki toplantıya; Başkan Ali Ulusoy, Başkan Vekili Mehmet Hakan Terzioğlu, Başkan Yardımcıları; İdris Kabahasanoğlu, Mehmet Türkyılmaz, Genel Sekreter Muhammet Kapıcıoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Adnan Karaismailoğlu,  Mustafa Çapoğlu, İzzet Keleş, Yüksel Yaşar ve Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Şevket Bulutoğlu katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21