Geleceğe Of’tan 5 bin nefes

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın himayelerinde Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından Türkiye’nin 81 ilinde ve 2023 noktada aynı anda gerçekleştirilen fidan dikme etkinliğinde 11 milyon fidan toprakla buluşurken Of’ta da “Geleceğe Nefes” projesinde 5 bin fidan toprakla buluştu.

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından hayata geçirilen “Geleceğe Nefes” projesi kapsamında Türkiye’nin 81 ilinde ve 2023 merkezde aynı anda 11 milyon fidan toprakla buluştu.

 

“11.11 (11 Kasım 2019) tarih ve saat 11.11’de 11 milyon fidan toprakla buluşuyor” temasıyla gerçekleştirilen etkinlikte Tüm Türkiye’de aynı anda saat 11. 11’de başlayan fidan dikim kampanyası büyük ilgi gördü.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde ve teşvikleriyle gerçekleştirilen fidan dikme kampanyası Of’ta da başarıyla gerçekleştirildi.

 

Of’ta gerçekleştirilen “Geleceğe Nefes” projesi ile Of’ta İrfanlı Mahallesi Kalyon Viyadüğündeki yeşil alanda, İrfanlı Mahallesi sahilindeki boş alanda ve Dumlusu Mahallelerinde toplam 5 bin adet fidan dikimi yapıldı.

 

Fidan dikimine Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Yavuz Cengiz, Of Ormanlık Fidan Şefi Özgür Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu,  Belediye Meclis üyeleri, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, okul müdürleri, öğretmen, öğrenci ve vatandaşlar katıldı.

 

“Geleceğe Nefes” projesi ne katılan Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu yaptıkları açıklamada projenin önemine vurgu yaparak projenin mimarları olan başta Cumhurbaşkanı Erdoğan ve emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner19

banner22

banner21

banner30